Diament Pstrągowa - Start Lubenia

• autor: A>, 2008-09-09 13:00
Diament Pstrągowa - Start Lubenia 1-1 (1-0)

Diament: Łukasz Krzanowski(gk), Paweł Gątarski(c), Mariusz Filip, Piotr Szlachta, Piotr Gątarski, Wojciech Gątarski (Damian Stec), Wojciech Modlisz (Marek Przygoda), Wojciech Gierlak (Łukasz Bury), Artur Róg, Marcin Drążek (Rafał Wydro), Marcin Gierlak

Bramka: Wojciech Modlisz
Mecz rozegrano w upalne niedzielne popołudnie. Przez cały mecz przeważali zawodnicy Diamentu, już na początku meczu obejmując prowadzenie po technicznym strzale Wojtka Modlisza. Po zdobyciu gola nasi zawodnicy starali się szanować piłkę. Goście ograniczali się jedynie do długich przerzutów piłki z własnego pola karnego. Te z pozoru niegroźne akcje mogły dać im wyrównanie, jednak w naszej bramce znakomicie spisywał się Łukasz Krzanowski, zastępujący pauzującego Wojtka Środonia. W pierwszej połowie Diament przeprowadził jeszcze kilka groźnych akcji, niestety niewykorzystanych. Druga połowa nie zmieniła obrazu gry. Miażdżąca była przewaga Diamentu, której w żaden sposó nasi zawodnicy nie potrafili udokumentować kolejną bramką. W tej sytuacji spełniło się stare piłkarskie porzekadło, iż niewykorzystane sytuacje się mszczą. Wyrównanie i 1pkt. drużynie Startu dał dość niespodziewanie bramkarz przyjezdnych, który w ostatnich minutach meczu mocnym wykopem spod własnej bramki pokonał naszego goalkeepera.

autor: ~gracz 2008-10-15 14:21:08

a miało być tak pięknie