Herman Hermanowa - Diament Pstrągowa

• autor: A>, 2008-09-17 15:35
Herman Hermanowa - Diament Pstrągowa 2-0 (2-0)

Diament: Wojciech Środoń, Paweł Gątarski, Mariusz Filip, Piotr Szlachta, Piotr Gątarski, Wojciech Gątarski, Wojciech Gierlak, Artur Róg, Wojciech Modlisz (Damian Stec), Marek Przygoda (Rafał Wydro), Marcin Gierlak
Początek meczy był dość wyrównany. Można by nawet  pokusić się o stwierdzenie że to nasza drużyna miała lekką przewagę w pierwszych minutach meczu. Jednak to gospodarze wyszli na prowadzenie, pewnie wykorzystując rzut karny. Chwilę później, Herman podwyższył prowadzenie zdobywając gola z rzutu wolnego. Mecz nie był porywającym widowiskiem. Mało było ładnych i składnych akcji. Obie drużyny grały głównie długimi podaniami, co było skutkiem fatalnie przygotowanej murawy. Po przerwie obraz gry nie zmienił się. Żadna z ekip nie zdobyła przewagi. Więcej goli nie obejrzeliśmy. Jest to pierwszy przegrany mecz Diamentu w rundzie jesiennej.

autor: ~plastek 2008-09-19 17:50:25

avatar a to ich boisko to spalic i zakopac zeby nikt o nim nie wiedzial !!!