Strona klubowa

Aktualności

Korona Dobrzechów - Diament 1:1

• autor: pgt, 2009-03-08 10:45

Wczoraj rozegraliśmy drugi mecz sparingowy w tym roku. Na boisku w Dobrzechowie zremisowaliśmy 1:1.

Jedynego gola w meczu dla Diamentu strzelił w pierwszych minutach P. Szlachta. Bramka dla gospodarzy padła w drugiej połowie w nieco wątpliwej sytuacji (obrońcy sygnalizowali spalonego). Ogólnie mecz był wyrównany i nie brakowało w nim gry piłką i sytuacji podbramkowych po obu stronach. W tym meczu na bramce Diamentu goscinnie wystapił K. Krochmal. Na uwage zasługuje fakt że drużyna z Dobrzechowa będzie pierwszym przeciwnikiem Diamentu w rozgrywkach ligowych, które rozpoczynają się już za kilka tygodni.

Tydzień wcześniej na swoim boisku Diament przegrał z Płomieniem Zagorzyce 3:4.

Skład w meczu z Koroną: Krochmal, Filip, Krzanowski, Iskra (Gątarski Piotr), Gątarski Paweł, Przygoda (Stec D.), Róg, Szlachta, Gątarski W.(Modlisz), Tobiasz (Stec B.), Jacek ? (Wlezień K.)