Diament 4:1 Start

• autor: --pgt--, 2009-03-15 23:19

W dniu dzisiejszym Diament pokonał na swoim  boisku drużynę z Lubeni 4:1. W pierwszej połowie przeważała drużyna gości, ale kilka podbramkowych sytuacji w ich wykonaniu nie przyniosło rezultatu w postaci gola. Diament przejął inicjatywę po bramce Marcina Drążka (byłego gracza Startu) strzelonej z rzutu wolnego bezpośrednim strzałem w bramkę. Kolejnego gola zdobył Jegor- strzałem z pierwszej piłki. Równie silnym strzałem popisał się Robert Tobiasz umieszczając piłkę pod poprzeczką po rzucie rożnym dla Diamentu. Czwarte trafienie zaliczył ponownie Jegor zaskakując bramkarza strzałem z 20 metrów. Wg niektórych ;-) tym strzałem Jegor wyczerpał limit goli w tym sezonie :D.

Negatywnym aspektem tego meczu jest poważny uraz jakiego doznał Artur Róg w pozornie niegroźnym upadku na murawę. Po niezwłocznnym odwiezieniu do szpitala, okazało się, iż złamana kość przedramenia (w okolicy łokcia) wymaga dodatkowego zabiegu. Dlatego Artur nadal przebywa w szpitalu.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

autor: ~artur 2009-03-18 13:08:53

avatar dzieki juz jestem w domu ale w tej i nastepnej rundzie raczej nie pogram