Runda wiosenna

• autor: --pgt--, 2009-03-25 17:15

W najbliższą niedzielę na stadionie w Pstrągowej Diament zagra pierwszy mecz ligowy rundy wiosennej z Koroną Dobrzechów. Mecz rozpocznie się o godz 12.

Jak wiemy, z powodu niekorzystnych warunków boiskowo- pogodowych, przesunięto mecze ligowe innych klas (0, A1, A2, A3, B3, B4, B5), które miały się odbyć w zeszłym tygodniu (info ze strony OZPN Rzeszów). Ponieważ warunki raczej sie nie poprawiły istnieje możliwość, że najbliższa kolejka B-klasy także zostanie przełożona.

autor: keisaj 2009-03-27 13:19:31

Profil keisaj w Futbolowo "Komisja Gier Podokręgu Piłki Nożnej na swym posiedzeniu w dniu 26.03.2009 r. podjęła decyzję, że wszystkie mecze klasy okręgowej, klasy A seniorów oraz klasy B seniorów, które mają odbyć się w dniach 28/29 marca 2009r. mają odbyć się zgodnie z terminarzami rozgrywek. O przydatności muraw poszczególnych stadionów do rozgrywek decydować będą sędziowie bezpośrednio po przybyciu na zawody."