Grom-Diament 2:3

• autor: --pgt--, 2009-05-09 12:45

Po bardzo słabym początku meczu i stracie dwóch bramek w pierwszej połowie udało nam się jednak mecz wygrać strzelając gospodarzom 3 bramki. Duży udział w zwycięstwie miał Ł. Krzanowski, który dwukrotnie umieścił piłke w bramce. Trzecią bramke strzelił R. Tobiasz.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W meczu na szczycie Herman-Czarni bezbramkowy remis. Obie drużyny zagrały na swoim poziomie, raczej pewnie w obronie, ale nie obyło się bez kilku sytuacji strzeleckich. Bardzo przeszkadzalo nierówne boisko. Jednak największy show zrobili kibice/zawodnicy Lubeni dopingując głośno Czarnych, Start Lubenię, a nawet sędziego głównego. :D.