Błażowianka - Diament ----Koniec sezonu

• autor: --pgt--, 2009-06-15 13:00

Kolejną  porażką Diamentu zakończył się bieżący sezon rozgrywek B-klasy. Przegraliśmy na wyjeździe 0:3 z teoretycznie słabszą Błażowianką.

"Tradycyjnie" okazało się, że rundę wiosenną Diament oddał bez walki uzyskując miejsce w drugiej połówce tabeli ligowej.

Pozostaje nam oczekiwanie i mobilizacja na kolejny sezon, który prawdopodobnie rozpocznie się w połowie sierpnia.

P.S. Treningi zostaną wznowione w lipcu. Dokładna informacja pojawi sie na stronie  w stosownym czasie.

Zapraszam do komentarzy na temat bieżącego i przyszłego sezonu, składu drużyny, zawodników itd.

autor: ~junior 2009-06-15 20:51:16

avatar Marcin i Robert wracaja ze strzyzowa??? Czy zostaja tam jeszcze? A i ci nowi ze strzyzowa przychodza do nas??

autor: --pgt-- 2009-06-17 18:49:42

Profil --pgt-- w Futbolowo

Jeśli chodzi o transfery i wypożyczenia to jak narazie nic nie jest pewne. Z doświadczenia wiem, że wszystkie tego typu kwestie wyjaśnią się na kilka dni przed rundą jesienną albo nawet w trakcie :)

Jeśli znacie kogoś kto chciałby spróbować trochę pograć możecie mu polecić kontakt z kierownikiem :) lub ze mną -  telefoniczny lub nawet poprzez tą stronę. Dotyczy to zarówno seniorów jak i juniorów młodszych.

autor: ~kszacz 2009-07-02 17:04:24

avatar Słyszałem że klasę A zwiększają do 16 drużyn !!!!