Orzeł 2:4 Diament

• autor: --pgt--, 2009-08-31 11:15
  Zdecydowanie najsłabszym punktem drużyny gospodarzy okazał się w tym meczu bramkarz. W dużym stopniu to jego zasługa, że udało nam się po raz pierwszy wygrać w Lubli strzelając aż cztery gole. Oczywiście nie należy umniejszać roli naszych zawodników. W końcu to my strzelaliśmy w kierunku bramki po w miarę składnych akcjach na całej szerokości boiska. Mieliśmy również kilka niemal 100-procentowych, których jednak nie udało się wykorzystać. To co zawiodło u gospodarzy, u nas okazało się najmocniejsze. Po obronionym rzucie karnym przez Wojtka uwierzyliśmy, że nawet zagadkowe decyzje sędziego głównego i liniowego (sam nie wiem, który miał więcej do powiedzenia w tym meczu???) nie odbiorą nam zwycięstwa.
  Gospodarze w mocno odmłodzonym składzie już nie są tak mocni jak pamiętamy z ostatnich meczów ale podejrzewam, ze to kwestia czasu kiedy powrócą do czołówki. Strzelcem obydwu bramek dla gospodarzy został nr 6 - W. Ochałek - dobrze znany naszej obronie, a jednak znów nieupilnowany.

Polecam stronę KS Orzeł Lubla

Bramki: W.Gierlak(2), W.Gątarski, P.Gątarski
Kartki: P.Stodolak; K. Krzysztoń, W. Gątarski
Debiut: K.Krzysztoń