Albatros 0:1 Diament

• autor: --pgt--, 2009-10-12 08:42
  Już przed meczem wiadomo było, że nie będzie łatwo. Padający deszcz, nasiąknięta murawa, brak kilku podstawowych zawodników tym samym improwizowane ustawienie spowodowało, że wynik tego meczu stał pod znakiem zapytania. Obie drużyny postawiły na prostą grę mającą na celu stworzenie dużej ilości sytuacji bezpośrednio w pobliżu bramki z nadzieją, że "może coś wpadnie". Trzeba przyznać, że w pierwszej połowie gospodarze mocno przeważali na boisku co zaowocowało dla nich rzutem karnym po dotknięciu ręką prze M. Małka. Jednak niezawodny w tym meczu W. Środoń karnego obronił i do końca pierwszej połowy tylko sporadycznie i nieskutecznie atakowaliśmy bramkę Albatrosa.
  W drugiej połowie Diament przejął inicjatywę na boisku ale niestety nie zmieniło to wyniku meczu. Aż do 89 minuty, kiedy to G. Iskra dokładnie przymierzonym strzałem rozstrzygnął wynik. Przypomnieć trzeba, że Grzesiek od dłuższego czasu nie grał w meczach ligowych, a na mecz został "powołany" w ostatniej chwili
. Tym bardziej cieszy zdobyta przez niego bramka.

Bramki : G.Iskra
Żółte kartki: M.Małek

UWAGA!!!!

Jedyny, w tym tygodniu, trening odbędzie się w środę o 17:00.

autor: ~!!!! 2009-10-11 18:04:16

avatar Brawo panowie oby tak dalej powodzenia

autor: ~jhgf 2009-10-31 14:58:37

avatar haha powolania na mecze w diamencie . parodia