Płomyk 4:3 Diament

• autor: --pgt--, 2009-10-31 17:15

Faworytem w tym meczu byli gospodarze. Jednak nadzwyczajna frekwencja naszych zawodników i duża motywacja ze strony trenera spowodowała, że na początku meczu to my przejęliśy incjatywę zaskakując piłkarzy Płomyka. Po kilku dogodnych sytuacjach wykorzystaliśmy jedną, a dokładnie ksiądz Jacek, który w swoim stylu, niemal z zerowego kąta, umieścił piłkę w siatce. Niestety do przerwy roztrwoniliśmy prowadzenie dając sobie strzelić aż dwie bramki.

Po przerwie znów zaczęliśmy grać z zaangażowaniem czego wynikiem były dwa gole po strzałach Artura i Piotrka Stodolaka. I znów to my bylismy górą! Wynik 2:3 powinniśmy byli "dociągnąć" do końca, ale się nie udało. Nieoczekiwanie Lutoryż zdobył kolejne dwie bramki ustalając tym samym wynik meczu.

Podsumowując mecz można powiedzieć, że odpowiednie zaangażowanie w atak odbiło na ochronie własnej bramki.

Bramki: J.Gorzelany, A.Róg, P.Stodolak

autor: ~anonim 2009-10-31 00:08:53