Diament Pstragowa - Start Lubenia

• autor: keisaj, 2011-08-30 12:59

W drugiej kolejce Diament przegrał w emocjonującym (nie tylko za sprawą zawodników) meczu z dobrze grającym Startem Lubenia 3:4 (1:2).

Kolejny raz jako pierwsi strzelamy bramkę i można powiedzieć, że od tego momentu przestajemy grać. Kolejny raz tracimy bramkę w samej końcówce i przegrywamy mecz. Po raz pierwszy od niepamiętnych czasów dostajemy tak dużo żółtych kartek.

Wynik wynikiem ale na szczególne uznanie i brawa zasługuje bramka „stadiony świata” na 2:3 strzelona pięknym wolejem przez pomocnika z Lubeni oraz gol na 3:3 Jegora strzelony głową.

Niestety nie obyło się bez urazów. W drużynie Diamentu już w pierwszej połowie boisko musiał opuścić Wojtek Mikuszewskia, natomiast w drugiej części gry z powodu urazu barku napastnik Startu. Kontuzjowanym życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na boisko.

Skład: Pazdan Dawid - Głowacki Sławomir, Gatarski Piotr, Małek Mariusz (60’ Górka Jarosław), Golesz Łukasz – Szczepan Jacek, Gierlak Robert (85’ Iwan Przemysław), Gierlak Wojciech (46’ Wlezień Krystian), Mikuszewski Wojciech (25’ Gorzelany Jacek) – Gierlak Marcin, Krzysztoń Konrad (46’ Środoń Mariusz).

Bramki: Gierlak Wojciech, Golesz Łukasz, Gątarski Piotr

autor: Bartek_Sz 2011-08-30 21:42:05

Profil Bartek_Sz w Futbolowo Tak wyglądała bramka Łukasza Golesza i moim zdaniem też stadiony świata www.youtube.com/watch?v=2FU_7-AC-k0 5.00 minuta filmiku;)

autor: scorpo25 2011-09-01 21:30:35

Profil scorpo25 w Futbolowo zapraszam do poczytania i komentarzy do zapowiedzi 3 kolejki naszej B klasy:) ttp://huragan-kozlowek.futbolowo.pl/news ,1117279,zapowiedz-3-kolejki-b-klasse-.h tml