Gdzie się podziało to szczęście?

• autor: konrad_b, 2012-04-07 14:56

W ramach 13 kolejki, podejmowaliśmy na wyjeździe zespół Startu Lubenia. Wynik to 4-2(1:1) dla gospodarzy. Do 70 minuty prowadzimy 2:1 po bramkach Roberta Gierlaka i Jacka Szczepana, mamy przewagę, dwóch sytuacji sam na sam nie wykorzystuje Marcin Gierlak, Konrad z 16 metrów trafia zaraz obok słupka a Robertowi, który na piątym metrze przed bramką ma tylko bramkarza piłka zostaje w kałuży wody a strzał ląduję tuż nad poprzeczką. Gospodarze zdobywają gola po dośrodkowaniu z 30 metrów. Potem sędzia wziął sprawy w swoje ręce, karny z "niczego" o i się posypało. Gdzie się podziało to szczęście, które towarzyszyło nam w tamtym sezonie, ja się pytam gdzie?

Gratulacje dla drużyny z Lubenii. Podziękowania za sportową walkę. Za tydzień mecz z Kozłówkiem na boisku w Pstrągowej.

No i Wesołych Świąt dla wszystkich!