Nowy trener, znamy też skład ligi.

• autor: konrad_b, 2012-07-18 10:09

17 lipca odbył się pierwszy trening pod wodzą nowego trenera, został nim Andrzej Paszek

Miejmy nadzieję, że wraz z jego przyjściem do naszej drużyny przyjdą również zwycięstwa i sukcesy. Na pierwszym treningu stawiło się 17 zawodników.

Znamy również drużyny, które w sezonie 2012/2013 wystąpią w naszej klasie rozgrywkowej. Jest to prawdopodobny skład, może ulec on zmianie. Są to:

1 TYTAN RZESZÓW
2 START LUBENIA
3 PŁOMYK LUTORYŻ
4 NOVI NOSÓWKA
5 KORONA II RZESZÓW
6 KORONA DOBRZECHÓW
7 HURAGAN KOZŁÓWEK
8 GRUNWALD BUDZIWÓJ
9 GROM MOGIELNICA
10 FC RZESZÓW
11 DIAMENT PSTRĄGOWA
12 ALBATROS SZUFNAROWA

Jak widać, nowe zespoły dołączyły do naszej ligi. Novi Nosówka znamy ze sparingu, który rozegraliśmy stosunkowo niedawno, jest to spadkowicz z klasy A. Mamy również 3 nowe drużyny z Rzeszowa: KORONA II RZESZÓW, TYTAN RZESZÓW oraz FC RZESZÓW. Co do Korony II to ostatnio grali w A klasie Rzeszów II - Łańcut zajmując na koniec sezonu 10 miejsce na 14 możliwych. Tytan Rzeszów dopiero co powstaje, więc nie wiemy co się po nich spodziewać, podobnie FC Rzeszów o którym nie ma żadnych informacji.