Strona klubowa

Aktualności

Pierwsze 3 punkty.

• autor: konrad_b, 2012-08-20 11:28

W pierwszej kolejce sięgamy po pierwszy trzy punkty. Wynik 3:2(1:1). Mecz był wyrównany, lecz więcej z gry, szczególnie w pierwszej połowie mieli przyjezdni z Kozłówka. W drugiej połowie powoli zaczęliśmy dochodzić do głosu, czego efektem były dwie bramki.

Oto co można było ujrzeć w gazecie Nowiny:

Nie mieli litości dla nowopowstałej drużyny Tytan Rzeszów zawodnicy Albatrosa Szufnarowa, którzy wygrali na wyjeździe aż 7-0. O jedną bramkę więcej Koronie zaaplikował natomiast Start, który tym samym potwierdza, że jest jednym z głównych kandydatów do awansu. Większych kłopotów z zaksięgowaniem wygranej nie mieli również Novi, którzy pokonali u siebie Grom. Zdecydowanie bardziej wyrównany był pojedynek Diamentu z Huraganem, a minimalnie lepsi okazali się gospodarze.

DIAMENT PSTRĄGOWA – HURAGAN KOZŁÓWEK 3-2 (1-1)
BRAMKI: Róg, Pilch, Leśniak – Wojtowicz, Jarzyna.

DIAMENT: Środoń – Filip, P. Gątarski, Cyran, W. Gierlak (70. Golesz) – J. Szczepan, Bieda (60. Leśniak), Górka, Pilch (85. Marciniec) – M. Gierlak (80. Szela), Róg (90. Kocoń).

HURAGAN: Rogoż – Pitaś, Kuc, Mazur, Łyszczarz – Gajda, G. Król, Wojtowicz, Saletnik – Kuta, Jarzyna.
ŻÓŁTE KARTKI: Bieda – Pitaś, Kuc, Mazur. WIDZÓW 150.