Podział punktów

• autor: konrad_b, 2012-09-04 12:29

W rozegranym w ramach 3 kolejki spotkaniu, zremisowaliśmy z drużyną Gromu Mogielnica 2:2(0:1). Więcej o spotkaniu można przeczytać tutaj.

Oto co napisały o naszej drużynie i nie tylko - "Nowiny":

Początek sezonu nie należał do zbyt udanych w wykonaniu Huraganu. Wydaje się jednak, że piłkarze z Kozłówka wracają do formy, a przekonał się o tym Grunwald. Wciąż nie wiedzie się natomiast debiutującemu w rozgrywkach Tytanowi, który tym razem przegrał z Płomykiem. Do samego końca emocjonująco było w Pstrągowej gdzie Diament w 87. minucie objął prowadzenia, ale Grom zdołał jeszcze wyrównać. Do niespodzianki doszło w Lubeni, gdzie miejscowy Start zremisował z Albatrosem. Gospodarze przegrywali już 0-2, a mogli nawet wygrać, ale w 88. minucie Wróbel nie wykorzystał rzutu karnego.

Diament Pstrągowa - Grom Mogielnica 2-2 (0-1)

Bramki: Bieda(54), Róg(87) - Szymański (25), Kłosowski(90)

Diament: Środoń - W.Gierlak, Filip, Gątarski, Cyran - Golesz(46. Bieda), Leśniak, Górka, Szczepan(75. Marciniec) - Róg, M.Gierlak(85. Szela)

Grom: Mokrzyński - Szymański, Barczak, Miąsik, Kłosowski - Gosztyła, Pączek(80. Obuch), M.Kocurek, M.Pizło(70. Nawrot) - J.Kocurek, Borkowski(70. S. Pizło)

Żółte kartki: Marciniec, Górka - J.Kocurek, Kłosowski, Pączek

Widzów 150.

autor: Roberto.Baggio 2012-09-07 12:49:31

Profil Roberto.Baggio w Futbolowo Z tego co wiem Rzeszów FC jest bardzo słaby. Płomyk wygrał sparing z Rzeszów FC 11:4, a Tytan Rzeszów 5:1.