LKS Diament Pstrągowa - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Aktualności

Ostatni mecz ligowy w tym roku.

  • autor: konrad_b, 2012-10-31 11:49

W ostatnim meczu w tym roku przyszło nam się mierzyć na swoim boisku z drużyną Albatrosa Szufnarowa. Boisko, choć zwykle świeciło przykładem w naszej B klasie, tym razem wyglądało źle, wręcz tragicznie. Rozegrany mecz juniorów z Czudca w sobotę sprawił, że już wtedy płyta była w kiepskim stanie. Na domiar złego 3 godziny przed rozpoczęciem meczu zagrała także A klasa. Wbrew przeciwnościom losu jednak ten mecz wygraliśmy. Nie ma co o nim dużo pisać. W trudnych warunkach gralismy piłką ile się da, stwarzaliśmy sobie sytuacje i nasza przewaga ani przez moment nie podlegała watpliwością. Mogliśmy wygrać wyżej ale w drugiej połowie dobrze bronił bramkarz gości, choć nasza skuteczność też pozostawiała wiele do życzenia. 

Skład, strzelców bramek oraz asystentów możecie zobaczyć tutaj: http://lksdiament.futbolowo.pl/relacja,629,diament-pstragowa-vs-albatros-szufnarowa.html

Teraz czeka nas przerwa zimowa. Przepracujmy ją jak najlepiej aby następna runda była jeszcze lepsza i nikt nie zarzucił sobie, że zrobił w czasie zimy zbyt mało.

Do boju Diament!  • Komentarzy [0]
  • czytano: [161]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama