Strona klubowa

Aktualności

Jest nad czym pracować.

• autor: konrad_b, 2012-11-17 15:53

W rozegranym, 17 listopada meczu z Crasnovią Krasne(IV liga) ponieśliśmy porażkę 1:8(1:3). Sam wynik nie może dziwić, różnica dzielących nas klas rozgrywkowych była widoczna. W pierwszej połowie toczyliśmy momentami wyrównany pojedynek z dużo wyżej notowanym przeciwnikiem. Do 44 minuty przegrywaliśmy 1-2, a nasze kontry stwarzały realne zagrożenie pod bramką rywali. Jednak doświadczeni gospodarze strzelili nam bramkę do szatni w ostatniej minucie pierwszej połowy.

Druga połowa to już zdecydowana przewaga gospodarzy. W naszym zespole dokonaliśmy wielu zmian co bardzo dobrze wykorzystał zespół Crasnovii strzelając nam 5 bramek.

Jest nad czym pracować. Bardzo fajnie zagrać z dużo wyżej notowanym rywalem za co dziękujemy naszemu trenerowi jak i zespołowi z Krasnego, życzymy powodzenia w ligowych zmaganiach.