Strona klubowa

Aktualności

Zwycięstwo

• autor: konrad_b, 2013-05-05 13:51

W dzisiejszym dniu odnosimy zwycięstwo na swoim boisku z drużyną Tytana Rzeszów w stosunku 3-0. O pierwszej połowie nie ma co pisać, druga już była nieco lepsza w naszym wykonaniu. Pierwszą bramkę strzelił obrońca gości, który wbij piłkę do własnej bramki po mocnym wrzuceniu jej przez Marcina Gierlaka. Kolejna padła po dograniu wzdłuż bramki przez Mateusza Pilcha a całą akcję zamknął Artur Róg. Ostatni gol to bardzo ładny strzał po długim rogu pod poprzeczkę przez Arka Marcińca. Trzeba pochwalić zawodników, którzy weszli na boisko w drugiej połowie. Gra wyglądała już lepiej a zmiany przyniosły spodziewany efekt.

Dziękujemy drużynie z Rzeszowa za sportową walkę, życzymy sukcesów w kolejnych meczach. Postępy, które poczyniliście od poprzedniej rundy na pewno zaowocują prędzej czy później.