• autor: --pgt--, 2010-06-05 10:12

Po ostatnim meczu z Mogielnicą, którego nie rozegraliśmy, bo zjawiliśmy się na stadionie kilka godzin po sędziach i gospodarzach, najlepiej widać , że nie tylko na boisku słabo wypadamy w tej rundzie. Także organizacja klubu i wymiana informacji mocno kuleje.

Prawdopodobnie pismo z Mogielnicy dotyczące przesunięcia meczu na godz. 11 dotarło do nas zanim nastąpiły zawirowania związane z przesuwaniem kolejek, a następnie poszło w niepamięć, zaginęło lub zostało zignorowane (na to samo wychodzi). W związku z tym o info o wyjeździe na mecz podaliśmy zgodnie z terminarzem.

Kolejną o której chcę przypomnieć jest godzina odjazdu busa. Zawsze ruszamy punktualnie o ustalonej godzinie, maksymalnie z kilkuminutowym opóźnieniem.  Nie sprawdzamy obecności, nie dzwonimy do każdego z pytaniem: "Jedziesz na mecz???". Po prostu bądźmy punktualni, a w razie problemów z dotarciem na czas należy dzwonić do kierownictwa :)

Wyjazd do Błażowej na mecz o godz. 10:15.

autor: ~obiektywny 2010-06-05 19:10:19

avatar co racja ro racja. Wydro jakim trenerem był to był ale za jego trenowania nie zdarzyła się taka sytuacja że Diament nie pojechał na mecz ponieważ nie przeczytał pisma ze związku... co jak co ale jak narazie obecny trener to zupełna porażka, zarówno pod względem wyników jak i organizacyjnym.

autor: ~obiektywny 2010-06-05 19:15:29

avatar i nie należy popadać w hurraoptymizm jeśli Diament wygra jeszcze w tej rundzie z Błażowianką II i Hermanową II gdyż to są dwie najsłabsze drużyny w tej rundzie. natomiast jedyna wygrana z Lecką powodem do dumy nie jest gdyż organizacja w tamtym klubie jest jaka jest. kilku kibiców - 'napaleńców' utrzymuje tamten klub przy funkcjonowaniu, pomimo tego że gmina Błażowa stawia tylko na Błażowiankę..

autor: ~anonim 2010-06-05 19:42:58

avatar Zadaniem trenera nie jest organizacja klubu i czytanie korespondencji. Oceniajmy biorąc pod uwagę mecze

autor: ~! 2010-06-05 19:55:40

avatar oceniając mecze też nie ma za bardzo za co chwalić...

autor: ~Dada 2010-06-05 21:54:36

avatar Seniorzy jak grają tak grają i to nie podlega dyskusji bo kto chodzi na mecze ten wie , a co do organizacji to pisma ze związku nie przychodzą do trenera i od organizacji są inni ludzie , wyszło jak wyszło jest masa przekładania meczy i kto się trochę organizacją zajmuje ten dobrze wie jak jest zamieszanie w podokręgu !!!

autor: ~Bartek 2010-06-05 22:30:00

avatar Jak się ktoś nie zna (obiektywny) To niech się nie wypowiada

autor: ~anonim 2010-06-06 07:45:50

autor: ~anonim 2010-06-06 09:33:25