Strona klubowa

Aktualności

LKS Mariott II Hermanowa - Diament Pstrągowa

• autor: konrad_b, 2010-06-13 17:40

13 czerwca Diament podejmował na stadionie w Hemanowej tamtejsze rezerwy Hermana. Zapraszam do przeglądnięcia krótkiej relacji z meczu.

Więcej w rozwinięciu.

Diament wystąpił w następującym składzie.

Goście rozpoczęli mecz z dużym animuszem. Już na początku strzały próbowali oddawać Konrad Bieda oraz Tomek Błażej. W 20 minucie meczu bardzo ładnym prostopadłym podaniem popisał się Kamil Stawarz ale Konrad Bieda w sytuacji sam na sam uderzył w bramkarza. Minutę później gracze z Hermanowej mieli już rzut karny(wątpliwy...), który zamienił na bramkę zawodnik zaciągnięty na ten mecz z pierwszej drużyny Hermana(nr 6, warto zapamiętać). Paręnaście minut później było już 1-1. Artur Róg zagrał do Tomka Błażeja, ten przyjął piłkę tak, że wylądowała na 16 metrze od bramki gdzie dopadł do niej Konrad Bieda, Uderzył a piłka po błędzie bramkarza od poprzeczki wpadła do bramki. Gdy wydawało się, że wynik ten utrzyma się do końca pierwszej połowy akcję ze środka znowu rozpoczął zawodnik z numerem 6, odegrał na prawe skrzydło do pomocnika gospodarzy ten dośrodkował po ziemi na 11 metr a tam dopadł do niej gracz z Hermanowej i strzelił swoją drugą bramkę w tym meczu. Parę minut później sędzia zakończył pierwszą połową.

Co do drugiej połowy to za bardzo nie ma co pisać bo była by to zbyt długa relacja. Mieliśmy pewnie z 10 sytuacji po których powinna paść bramka, między innymi Konrad Bieda uderzał z 11 metrów ale piłka po paradzie bramkarza minęła słupek, Artur próbował z daleka, bramkarz sparował piłkę na 7 metr gdzie dopadł do niej Wojtek Modlisz i przestrzelił... Jacek Gorzelany po dograniu Tomka Błażeja z 2 metrów strzelił nad bramką, Wojtek Mikuszewski przeprowadzał znakomite rajdy lewą stroną boiska, sytuacji było wiele, goście sporadycznie próbowali kontrować ale nic z tego nie wychodziło. Mecz zakończył się wynikiem 2-1 dla gospodarzy.

Znowu zawodzi skuteczność. Na wysokości zadania nie stanęli też sędziowie, którzy wydawało się ,że sędziowali zbytnio "pod" gospodarzy. Było to ostatnie spotkanie wyjazdowe w tej rundzie, niestety żadnego nie potrafiliśmy wygrać.  Wypada zaznaczyć, że w tej rundzie przegraliśmy tylko jedno spotkanie wyjazdowe, z dzisiejszym to już dwa. Z trudnych terenów w Dobrzechowie, Grodzisku czy Budziwoju wywoziliśmy cenne remisy. Co z tego jak u siebie nam wybitnie nie szło.