3 kolejka - Diamonds Pstrągowa - Albatross Szufnarowa

• autor: konrad_b, 2010-08-26 16:28

W najbliższą niedzielę, 29 sierpnia zawodnicy Diamentu rozegrają wyjazdowy mecz z Albatrosem Szufnarowa. Mecz zostanie rozegrany na stadionie w Dobrzechowie, ponieważ właśnie na tym boisku drużyna Albatrosu rozgrywa swoje spotkania. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie.

Trochę historii w rozwinięciu.

W poprzednim sezonie Diament dwukrotnie podejmował zespół z Szufnarowej. W meczu rozegranym 11 października 2009 roku wygraliśmy w meczu wyjazdowym 0:1.  Znakomicie w tym meczu zagrał nasz bramkarz Wojtek Środoń, który jeszcze w I połowie meczu obronił rzut karny wykonywany przez zawodnika z Szufnarowej. Bramkę na wagę 3 punktów zdobył w 89 minucie powracający wtedy do składu Grzesiek Iskra. W rundzie wiosennej natomiast na własnym stadionie ulegliśmy zawodnikom z Szufnarowej w stosunku 1:2. Bramkę dla naszej ekipy strzelił głową Konrad Bieda. Gracze Albatrosu gola na wagę trzech punktów zdobyli wówczas już w doliczonym czasie gry. Warto dodać, że był to jeden z najgorszych meczów Diamentu w poprzednim sezonie.

W obecnym sezonie Albatros rozegrał tylko jedno spotkanie w ramach 1 kolejki, przegrał wtedy w meczu wyjazdowym z drużyną z Zagorzyc w stosunku 1:6.

Oby tym razem było inaczej i to Diament zgarnął 3 punkty. Gramy na boisku w Dobrzechowie na którym to w poprzednim sezonie rozegraliśmy bardzo dobry mecz z tamtejszą Koroną. Mecz zaplanowano na godzinę 17:00. Warto dodać, że o godzinie 14:00 na tamtejszym stadionie swój mecz rozgrywa Korona, która podejmować będzie Czarnych Czudec, można więc obejrzeć 2 znakomite spotkania na najwyższym poziomie :)