6 kolejka - Aramix Notbylec - Diamonds Pstrągowa

• autor: konrad_b, 2010-09-10 23:00

W ramach 6 kolejki sezonu 2010/2011 naszej Bundesligi wybierzemy się na trudny teren a mianowicie do Niebylca. Po dwóch kolejnych wyjazdowych wygranych przyszedł czas na mecz nr trzy. Oczywiście chcemy podtrzymać dobrą passę i wgrać to spotkanie, wiemy jednak, że będzie wyjątkowo trudno.

Krótka zapowiedź w rozwinięciu.

Gracze Aramixu w tym sezonie odmłodzili skład, ciesz więc fakt, iż w tej lidze nie jesteśmy jedyną młodą drużyną i tak jak nasz niedzielny rywal stawiamy w dużej mierze na perspektywiczną młodzież. Spadkowicz z A klasy w obecnej rundzie zgromadził 4 punkty, warto jednak w tym momencie zaznaczyć, że mierzył się w tych spotkaniach z mocnymi rywalami(Lubenia, Dobrzechów, Zagorzyce). Do składu po zawieszeniu za czerwoną kartkę wraca mózg drużyny czyli Daniel Redziniak, który będzie pewnie robił wielkie spustoszenie w środku pola.

Gracze z Niebylca jeszcze w tym sezonie na swoim boisku nie wygrali. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie podobnie. Spotkanie zapowiada się bardzo interesująco. Początek w niedzielę dokładnie o godzinie 14:00. Wyjazd o godzinie 12:45.