Prawdziwy test - Sokół Grodzisko - Diament Pstrągowa

• autor: konrad_b, 2010-10-08 22:19

10 października 2010 roku Diament podejmie w meczu wyjazdowym drużynę Sokoła Grodzisko. Śmiało można powiedzieć, iż będzie to pierwszy prawdziwy wyjazdowy test dla naszej ekipy. O ile jeszcze zespół z Niebylca należał do tej "wyższej półki" to nie ma się co oszukiwać ale kolejno Kozłówek, Szufnarowa czy wreszcie Gogołów nie należeli do tych rywali z wyższej półki.

Statystyki sezonu

Sokół u siebie: U siebie sokół w bieżącym sezonie gra bardzo różnie. Potrafi wygrać z dobrym zespołem z Dobrzechowa 3-0 i zagrać dobry meczy by w ostatniej kolejce pokonać ligowego średniaka czyli Albatros tylko 1-0. W tym sezonie punkty odebrali Sokołowi kolejno Orzeł(1-1) oraz Płomień zwyciężając 2-1. Oprócz wygranej z Koroną Sokół zwyciężył również w meczu ze Skarbkiem Gogołów w stosunku 7-0. Sokół w meczach u siebie stracił tylko 4 bramki co pokazuje jak silną obronę ma ten zespół.

Diament na wyjazdach: W 4 meczach wyjazdowych zdołaliśmy wywieść 10 punktów. Dość pewna wygrana w Kozłówku na pewno cieszy, gorzej już było z Albatrosem gdzie wygraliśmy 3:2 po dość ciekawym meczu. Oprócz tego pechowo zremisowaliśmy w Niebylcu obszczeliwując poprzeczki oraz wygraliśmy ze Skarbkiem w stosunku 7-0. Na wyjazdach zdobyliśmy 14 bramek tracąc przy tym 4.

Historia

Spotkania wyjazdowe w Grodzisku zawsze były bardzo ciekawe. Wyniki przedstawiały się następująco:

Sokół Grodzisko - Diament Pstrągowa 2:2 Sezon 2005/2006

Sokół Grodzisko - Diament Pstrągowa 0:2 Sezon 2006/2007

Sokół Grodzisko - Diament Pstrągowa 3:0 Sezon 2007/2008

Sokół Grodzisko - Diament Pstrągowa 4:4 Sezon 2008/2009

Sokół Grodzisko - Diament Pstrągowa 2:2 Sezon 2009/2010

Bilans więc przedstawia się następująco: 1 wygrana, 1 przegrana i 3 remisy. W sumie strzelono w 5 meczach aż 21 bramek co daje średnią ponad 4 bramki na mecz.

Podsumowanie

Sprawdzian, wyznacznik, test, egzamin, badanie oraz próba naszej formy właśnie nadeszła. W bojowych nastrojach więc wyruszymy na podbój Grodziska, chcemy wygrać aby potem powrócić do domu do naszych kobiet, dzieci i móc im spojrzeć prosto w oczy. Chcemy aby nasz cezar mógł z podniesionym czołem tankować swojego Lanosa w Grodzisku bez jakichkolwiek problemów. Chcemy aby nasz Artur Pirlo (c) zdobył takie bramki jak zdobywał jeszcze rok temu gdzie cały stadion na stojąco go oklaskiwał. Chcemy zwyciężyć!

PS Wiem, wiem, nic nie musicie mówić :)

autor: brzetek 2010-10-09 19:30:49

Profil brzetek w Futbolowo do boju "Kalamaje"!