Zasłużona przegrana.

• autor: konrad_b, 2011-05-08 18:29

W rozegranym dzisiaj spotkaniu ponieśliśmy porażkę 1-2 z drużyną Aramixu Niebylec. Bramkę dla naszej drużyny zdobył w 70 minucie Tomek Błażej.

Więcej w rozwinięciu.

Na wstępie trzeba zaznaczyć, że drużyna z Niebylca przyjechała do nas w 10 osobowym składzie. Pierwsza połowa to FATALNA gra naszej drużyny, błędy w obronie, pomocy, ataku. Nie kleiło się zupełnie nic. Poza groźnym strzałem Krystiana nie zagroziliśmy bramce gości. Za to Aramix poczynał sobie bardzo dobrze, gra wyglądała jak byśmy to my grali w 10. Po ładnych dwóch kontrach gracze z Niebylca zdobyli dwa gole.

Druga połowa to już zdecydowanie nasza przewaga. Gola w 70 minucie strzelił Tomek Błażej po asyscie Konrada Biedy, który wszedł na boisko w drugiej połowie. Na 2-2 mógł strzelić Robert Tobiasz, który dostał dobrą prostopadłą piłkę od Konrada, minął bramkarza ale trafił tylko w słupek, dobitkę Wojtka Gierlaka z lini bramkowej wybił obrońca gości. Mieliśmy jeszcze sporo sytuacji ale niestety żadnej nie udało się wykorzystać. Goście po jednej z kontr powinni ustalić wynik na 3-1 ale napastnik z Niebylca uderzył obok słupka.

Gratulacje dla drużyny z Niebylca, która była drużyną lepszą, a na pewno bardziej ambitną. Gratulacje.