Strona klubowa

Aktualności

Diament Pstrągowa - Skarbek Gogołów

• autor: konrad_b, 2011-05-23 10:12

W rozegranym 22 maja spotkaniu z drużyną Skarbka Gogołów odnieśliśmy zwycięstwo 8-1

Więcej w rozwinięciu.

Pogoda tego dnia dopisała. Było słonecznie, czasami aż za bardzo. Skład o dziwo również dopisał, chyba te smsy trenera pomogły. W ostatniej chwili 30 sekund przed meczem stawił się nasz kapitan Artur Róg, który oczywiście w soboty musi się bawić... Przechodząc do meczu.

Już w 5 minucie zdobyliśmy bramkę. W polu karnym piłkę przejął Jacek Szczepan, przeszedł dwóch obrońców i strzelił bardzo ładnie pod poprzeczkę z 5 metrów. Niedługo potem było już 2-0, na bramkę strzelał Konrad Bieda z zza szesnastki, piłkę odbił przed siebie bramkarz, pierwsza dobitka Tomka niestety nieudana ale druga Mariusza Środonia już jak najbardziej. 3-0 to bramka Tomka Błażeja po zgraniu piłki głową Krystiana. Na 4-0 podwyższył Konrad Bieda strzałem z 16 metrów przy słupku, a bramkę na 5-0 zdobył ponownie znakomicie tego dnia dysponowany Mariusz Środoń wykorzystując sytuację sam na sam. W międzyczasie gracz z Gogołowa otrzymał dwie żółte kartki w przeciągu 15 sekund i musiał opuścić boisko. Druga połowa to szybki gol Krystiana po wrzutce Artura. Potem była bramka dla gościu po rzucie karnym(faul Krystiana). Na 7-1 pięknym strzałem z zza pola karnego podwyższył Przemek Iwan, który zmienił Konrada. W końcówce wynik spotkaniu ustalił Marcin Gierlak, który położył bramkarza i zdobył bramkę.

Ogólnie rzecz biorąc, wynik powinien być dwucyfrowy, ponieważ sytuacji mieliśmy całe mnóstwo. Całej drużynie należą się podziękowania za ambicję i grę do końca. Za tydzień wyjazd na trudny teren do Mogielnicy, oby udany.