Diament Pstrągowa   Sokół Grodzisko

2011-06-05, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

W niedzielne, jakże upalne popołudnie przyszło nam się zmierzyć z walczącą o awans drużyną Sokoła Grodzisko.

Pierwsze minuty, jak i cała pierwsza połowa należała do nas. Już w 4 minucie piłka wpadła do siatki gości, niestety bramka nie została uznana bowiem sędzia zdecydował, że Krystian faulował bramkarza przy dobitce. Gola na 1-0 zdobyliśmy po stałym fragmencie gry, około 15 minuty. Z rzutu rożnego dośrodkowywał Róg, w polu karnym nogę dołożył Piotrek Gątarski i bramkarz był bez szans. Kolejne dogodne sytuacje to dwie Krystiana, po bardzo ładnych wrzutkach Wojtka Gierlaka, który również sam zdecydował się na groźne strzały. Potem było uderzenie Konrada z 14 metrów, niestety piłkę ponownie złapał bramkarz gości. Niestety gole nie padały. Około 35 minuty zmarnowaliśmy kolejną sytuację, tym razem 200-procentową. Mariusz przejął piłkę, którą źle wybił bramkarz. Szedł razem z Tomkiem sam na sam, niestety nie zdecydował się zagrać piłki do naszego drugiego napastnika, który na pewno skierowałby ją do bramki, uderzył sam ale górą był bramkarz. Gdy wszystko było po naszej myśli(prócz skuteczności, skąd to znamy...?), gracze z Grodziska wyrównali, około 44 minuty piłkę na 25 metrze przejął pomocnik gościu, uderzył z powietrza i trudnego strzału nie zdołał obronić nasz bramkarz. Schodziliśmy więc na przerwę niezadowoleni i bardzo zmęczeni, upał był bowiem niesamowity!.

O drugiej połowie w naszym wykonaniu nie ma co pisać, co prawda były sytuacje, nawet kilka, ale ta część gry należała przede wszystkim do zespołu gościu. Bramka na 2-1 to znakomity strzał w okienko naszej bramki. Gol na 3-1 to wrzut piłki do bramki z.... autu, nikt piłki nie dotknął a sędzia bramkę uznał. Bramkę na 4-1 zespół z Grodziska zdobył po ładnej, składnej akcji którą zakończył strzałem z bliska napastnik gości.

Podsumowując. Sokół wygrał zasłużenie, ponieważ jeżeli ma sytuacje to je wykorzystuje. My swoich nie wykorzystaliśmy choć już w pierwszej połowie powinniśmy prowadzić 3-0. Trudno, gra się dalej. Oby z lepszą skutecznością w Lubli :)