herb Grom Mogielnica
Diament Pstrągowa   Grom Mogielnica

2012-09-02, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

Do przerwy po kiepskiej grze przegrywamy 0-1, choć w dwóch sytuacjach Artur Róg mógł zdobyć bramki. Na drugą połowę Łukasza Golesza zmienia jeszcze kontuzjowany Konrad Bieda, który około 60 minuty zdobywa gola strzałem w okienko zza pola karnego. Przejmujemy inicjatywę, kolejny strzał oddaje Konrad ale broni bramkarz. Potem sytuacji sam na sam nie wykorzystuje Marcin Gierlak a Konrad, przechodząc dwóch zawodników zamiast strzelać z 9 metra podaje i akcja zaprzepaszcona. Dobrą sytuację miał także Paweł Leśniak, lecz bramkarz przyjezdnych dobrze się zachowuje i broni strzał z bliska. Około 84 minuty zdobywamy gola na 2-1. Z rzutu wolnego strzela Artur Róg, piłka zmienia tor lotu i wpada do bramki. W 87 minucie wychodzacego sam na sam Rafała Szele fauluje zawodnik gości, Emil Kłosowski. Faul ewidentny, ewidentna również czerwona kartka, sędzia niestety wyciąga tylko żółtą. Ten sam zawodnik w 90 minucie po błedzie obrony i bramkarza(zabrakło komunikacji) strzela bramkę z 8 metrów. Remis może się wydawać sprawiedliwy choć to my stworzyliśmy sobie więcej sytuacji, które powinny zostać zamienione na bramki. Za tydzień mecz z drużyną FC Rzeszów.