herb Start Lubenia
Diament Pstrągowa   Start Lubenia

2012-09-30, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

Po ciekawym meczu wygrywamy z drużyną Startu Lubenia 2-0. Do przerwy 1-0 po pieknym uderzeniu z rzutu wolnego Marcina Gierlaka, mieliśmy jeszcze kilka sytuacji ale nie trafialismy w bramkę gości. Ładne rajdy lewą stroną Pawła Leśniaka, niestety nie zostały one zakończone bramką. Przyjezdni natomiast mogli zdobyć gola po rzucie wolnym pośrednim z około 7 metrów, trafili jednak w nasz mur ustawiony na linii bramkowej.

W przerwie zmiana, za Przemka Iwana wchodzi Łukasz Golesz. Około 50 minuty prostopadła piłka od Konrada Biedy do Artura, który w sytuacji sam na sam zdobywa gola na 2-0. Nastawiamy się na kontry umiejętnie się broniąc. W końcówce powinno być 3-0 ale kilka strzałów z pola karnego zostało zablokowanych przez obrońców przyjezdnych.

Drużyna gości dobrze zaprezentowała się w tym meczu, dziękujemy im za sportową walke. Nie było uszczypliwości i cały mecz przebiegał w miłej atmosferze choć nikt nogi nie odstawiał. Bardzo dobre zmiany(Łukasz, Robert, Mariusz, Rafał), szczególnie ta Łukasza Golesza, który ładnie rozgrywał piłkę na prawej stronie.

Za tydzień kolejne spotkanie w Lutoryżu z Płomykiem.