herb Diament Pstrągowa
Płomyk Lutoryż   Diament Pstrągowa

2012-10-07, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

W dniu dzisiejszym pokonujemy drużynę z Lutoryża w stosunku 4:0(2:0). Mecz rozgrywany w strugach deszczu lepiej potoczył się dla nas. Trzeba zaznaczyć już na początku relacji, że gospodarze z Lutoryża prezentują naprawdę dobry futbol i jeszcze niejednej drużynie urwą punkty.

Co do meczu, rozpoczęło się od ataków gospodarzy, który raz po raz wbijali piłkę z bocznych sektorów w nasze pole karne. My natomiast po kontrze zdobywamy gola na 1-0, strzelcem jest Marcin Gierlak, który strzałem głową wykończył ładne dośrodkowanie Pawła Leśniaka. Niedługo później było 2-0, tym razem Łukasz Golesz dogrywa z prawej strony, błąd obrońcy gości i niezawodny Marcin zdobywa kolejnego gola strzałem z lewej nogi. Do przerwy wynik już nie uległ zmianie, choć gospodarze mieli kilka okazji do strzelenia bramki. My natomiast, a konkretnie Artur mieliśmy jedną bardzo dobrą, ale bramkarz wyszedł obronną ręką.

Druga połowa rozpoczyna się od huraganowych ataków gospodarzy, trzeba przyznać, że przez pierwsze 15 minut drugiej połowy to oni zdecydowanie przejęli inicjatywę. Uspokoiliśmy jednak grą i po podaniu Konrada Biedy, Artur w sytuacji sam na sam zdobywa gola na 3-0. Bramkę na 4-0 po ładnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego zdobywa wprowadzony na boisko Robert Gierlak uderzając dokładnie głową po długim słupku. Mieliśmy jeszcze kolejne sytuacje bramkowe, ale Mariusza Środonia raz ubiegł bramkarz a kolejny strzał bez problemów obronił. Gospodarzy w ostatnich minutach mógł dobić Konrad Bieda, ale po podaniu Artura uderzył tylko w słupek.

Dziękujemy gospodarzom za sportową grę i życzymy sukcesów w kolejnych spotkaniach. Za tydzień mecz z Nosówką, w którym to my będziemy gospodarzem.