LKS Diament Pstrągowa - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Relacja spotkania

herb Huragan Kozłówek
3:2
(1:0)
herb Diament Pstrągowa
Huragan Kozłówek   Diament Pstrągowa

2013-06-02, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

Pierwsza połowa rozpoczęła się tak jak to sobie planowaliśmy. Po 10 minutach powinno być 2-0 ale raz piłkę zmierzającą do bramki po strzale Marcina Gierlaka wybił obrońca gospodarzy a niewiele potem Łukasz Golesz z 4 metrów uderzył nad bramką. Huragan próbował atakować ale, głównie było to wrzutki po stałych fragmentach gry, z których to obronną ręką wychodzili nasi gracze. Kolejna akcja na gola przyszła około 30 minuty meczu. Świetnie w pole karne zagrał Łukasz Golesz do naszego kapitana, Artura - ten przełożył sobie piłkę na prawą nogę i uderzył po długim słupku. Jakimś cudem wybił ta piłkę w bok bramkarz gospodarzy a dobitkę już na pustą bramkę zablokował obrońca z Kozłówka. Niestety grając dobrze w obronie popełniamy jeden błąd w pierwszej połowie, ale jakże kosztowny. Na 30 metrze piłkę z autu rzuca obrońca gospodarzy, trochę zaspali nasi obrońcy a Marcin Jarzyna ładnym strzałem pokonał naszego bramkarza.

Na drugą połowę wyszliśmy jeszcze bardziej zmotywowani. Raz po raz w pierwszych minutach atakowaliśmy bramkę gospodarzy. Wyrównanie padło już w 10 minucie drugiej połowy. Przytomnie w polu karnym zachował się Artur, zagrał piłkę na 11 metr do Roberta Gierlaka a ten pokonał golkipera z Kozłówka. Bramka dodała nam jeszcze bardziej skrzydeł. Kilka minut później bardzo ładne podanie Przemka Iwana do Łukasza, ten wpada w pole karne, zagrywa wzdłuż bramki a tam nogę ponownie dostawia Robert i jest 2-1 dla nas. Wydaje się, że już nic nam nie przeszkodzi aby wywieźć z tego terenu dobry rezultat. Niestety przychodzi 65 minuta meczu, wracający w nasze pole karne Łukasz Golesz, gwałtownie zmienia kierunek biegu i pada na murawę. Kontuzja wyglądała bardzo groźnie, miejmy nadzieję, że jego kolano miało więcej szczęścia niż moje. I tutaj coś się posypało. Na boisko za Łukasza wchodzi Jacek Szczepan. Niedługo potem, rzut rożny dla gospodarzy i samobójcze trafienie Jarka Górki. Zaczyna się nerwówka. Gracze z Kozłówka jakby zaczęli grać zdecydowanie lepiej. Kolejne minuty mijają, my nie stwarzamy sobie sytuacji bramkowych. Mało tego, zbyt szybko i niedokładnie wykonany rzut z autu przez Artura. Gospodarze wychodzą z kontrą z lewej strony boiska. Marcin Jarzyna wchodzi do środka i nie daje szans naszemu bramkarzowi strzelając mocno przy słupku. Końcówka meczu to walka głównie w środku boiska. Stwarzamy sobie jeszcze kilka sytuacji ale żadna z nich nie jest stuprocentowa. Huragan dzięki temu, że nie mieliśmy już nic do stracenia mógł nas jeszcze groźnie skontratakować, jednak mecz kończy się wynikiem 3-2.

Przegrywamy wygrany mecz i bardzo mocno komplikujemy sobie sprawę awansu. Przy porażce zespołu z Mogielnicy, teraz Kozłówek rozdaje karty awansując na drugie miejsce w tabeli. My spadamy, aż na miejsce 4. W tamtym sezonie taki wynik na koniec sezonu przyjęlibyśmy w ciemno, teraz jednak apetyty urosły. Na drugi plan schodzi jednak wynik. To co dzieję się z kontuzjami w tym sezonie przechodzi nasze pojęcie. Najpierw w pierwszej rundzie nasz podstawowy bramkarz zerwał ścięgno achillesa, w okresie przygotowawczym Konrad zrywa więzadła krzyżowe w kolanie a teraz jeszcze podobna kontuzja Łukasza. Oby było z nim jak najlepiej. Zdrowiej Łuki!

herb Diament Pstrągowa Informacje o kadrze Diament Pstrągowa

1. Dawid Pazdan   
2. Gątarski Piotr   
3. Mateusz Pilch   
4. Filip Mariusz   
5. Gierlak Wojciech   
6. Gierlak Robert bramka bramka ??ta kartka   
7. Jarek Górka  zmiana 85" Arkadiusz Grodzki   
8. Łukasz Golesz  (1 asysta)  kontuzja 67" Szczepan Jacek  zmiana 80" Arkadiusz Marciniec ??ta kartka 
9. Przemek Iwan   
10. Gierlak Marcin  zmiana 
11. Róg Artur  (1 asysta)   

herb Diament Pstrągowa Zawodnicy rezerwowi Diament Pstrągowa

1. Arkadiusz Marciniec ??ta kartka   

Oceny zawodników »

herb Diament Pstrągowa Prezentacja graficzna składu drużyny Diament Pstrągowa


Gątarski Piotr
Filip Mariusz
Róg Artur
Gierlak Wojciech
Gierlak Marcin
Gierlak Robert
Dawid Pazdan
zmiana
Łukasz Golesz
Szczepan Jacek
zmiana
Jarek Górka
Arkadiusz Grodzki
Przemek Iwan
Mateusz Pilch

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama