LKS Diament Pstrągowa - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Relacja spotkania

herb Novi Nosówka
1:1
(1:1)
herb Diament Pstrągowa
Novi Nosówka   Diament Pstrągowa

2013-05-26, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

26 maja o godzinie 14:00 rozegraliśmy spotkanie z Novi Nosówka. Wyjazd do lidera miał być meczem trudnym, takim też się okazał. Pełno walki o każdą piłkę i emocjonujące spotkanie zobaczyli kibice którzy przyszli na stadion mimo niebyt sprzyjających warunków atmosferycznych. Więcej o meczu można poczytać w rozwinięciu.

Już sam początek spotkania zapowiadał spore emocje. Piłkarze jednej jak i drugiej drużyny walczyli o każda piłkę nie odstawiając nogi. Pierwsza bramka padła naszym łupem. Faulowany na skraju pola karnego był Mariusz Środoń, do piłki podszedł nasz kapitan, Artur Róg i po niezbyt pewnej interwencji bramkarza piłka wpadła mu tuż za kołnierz. Idąc za ciosem próbowaliśmy zdobyć kolejnego gola. Blisko był Marcin Gierlak ale z 11 metrów nieczysto trafił w piłkę, która przeleciała obok bramki. Żeby nie było tak kolorowo, piłkarze z Nosówki również stwarzali sobie okazję na zdobycie gola – głównie ze stałych fragmentów gry. Jeden z nich zakończył się bramką. Piłkę na 25 metrze ustawił Adrian Rogala, tym razem nasz bramkarz interweniował niezbyt dobrze i mocny strzał zatrzepotał w bramce gości. Pierwsza połowa można powiedzieć była wyrównana, w moim odczuciu z lekką naszą przewagą.

Na drugie 45 minut wyszliśmy jeszcze bardziej zmotywowani, nastawiliśmy się jednak na kontry. Gracze z Nosówki próbowali zagrażać naszej obronie, lecz głównie były to wrzutki w pole karne albo dobrze bite rzuty rożne. Jedna z takich okazji mogła zakończyć się bramką dla gospodarzy, jednak dobrze zachował się na 5 metrze nasz bramkarz, który przy okazji był faulowany. Nasze kontry już nie były tak groźne, choć jedna z nich pewnie zakończyła by się bramką, gdyby nie ofiarna interwencja obrońcy, który zablokował bardzo mocny i celny strzał Marcina Gierlaka z 16 metra. Do końca meczu to Novi było stroną przeważającą, choć my umiejętnie i twardo się broniliśmy. Zwieńczeniem meczu była przypadkowa druga żółta kartka, otrzymał ją Adrian Rogala, który wślizgiem wpadł na naszego bramkarza. Kartka zasłużona, ale jakieś wyjątkowej agresji w tej sytuacji nie było – po prostu walka o piłkę.

Bardzo cieszy walka i zaangażowanie, dobrze, że obyło się bez poważnych kontuzji choć w niektórych sytuacjach nie wyglądało to zbyt kolorowo. Z trudnego, niezdobytego w tym sezonie terenu wywozimy cenny jeden punkt. Czy okaże on się ważny w ostatecznym rozrachunku? Zobaczymy. Aktualnie spadamy na trzecie miejsce kosztem graczy z Mogielnicy, który mają lepszy bilans bramkowy w konfrontacjach z nami. Nie ma co się oszukiwać, za tydzień najważniejszy mecz sezonu. Jeżeli zagramy tak walecznie i zadziornie jak w Nosówce to …..

Zdjęcia z meczu dostępne pod adresem: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.205416946273018.1073741829.123177071163673&type=3

herb Diament Pstrągowa Informacje o kadrze Diament Pstrągowa

1. Dawid Pazdan   
2. Gątarski Piotr   
3. Filip Mariusz   
4. Marcin Cyran   
5. Gierlak Wojciech ??ta kartka   
6. Łukasz Golesz  zmiana 65" Arkadiusz Marciniec   
7. Przemek Iwan   
8. Mateusz Pilch   
9. Mariusz Środoń  zmiana 82" Rafał Szela   
10. Róg Artur kapitan bramka   
11. Gierlak Marcin   

Oceny zawodników »

herb Diament Pstrągowa Prezentacja graficzna składu drużyny Diament Pstrągowa


Gątarski Piotr
Filip Mariusz
Róg Artur
Gierlak Wojciech
Gierlak Marcin
Dawid Pazdan
zmiana
Łukasz Golesz
Arkadiusz Marciniec
zmiana
Mariusz Środoń
Rafał Szela
Przemek Iwan
Marcin Cyran
Mateusz Pilch

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama